Loading

Örcem Tekstil

Aylık 1 Milyon metre Üretim

news1_thumbHedefimiz İstikrarlı Olarak %15 Büyüme Örcem Tekstil Ayda 1milyon metre üretim kapasitesi ile yeniledigi makina parkurunu gelişen teknolji ile birlikte sürekli olarak yenilemeye devam ediyor.

7000 M2 Kapalı Alan

beautiful girl posing on black wearing only fur and a necklace      Örcem tekstil 7000m2 kapalı alanı Toplamda 10.000m2 Alana sahip fabrikası ile her geçen gün büyümeye devam ediyor.

Fantazi Kumaş Üretimi

Portrait of beautiful woman on natural background      Fantazi Kumaş Dokuma Ve Tekstil      Örcem Tekstil Kendi Sekteründe En iyiye ulaşabilmek adına sürekli kendini yenileyen ve gelişen teknolijiye ayak uydurarak makina parkurunu sürekli geliştiren ve  yenileyen bir firma olmanın övüncünü taşımaktadır. 

Eşarp ve Şal üretimi

Woman portrait. Beauty In Nature. Beautiful eyes. Natural makeup.      Ülkemizin Önde Gelen Eşarp Ve Şal Üreten Firması      Örcem tekstil Kendi Sektöründe olan ürün gamı ile Sektörün ihtiyacı olan Fantazi kumaş üretimi eşarp ve şal Modelleri ile Türkiye de aylık 1Milyon Metrenin Üzerinde üretim ve dağıtımı ile her geçen gün üretim kapasitesini yukselterek büyumeye devam ediyor

Arge Departmanı

      Kendi Bünyesinde Bulunan Arge Departmanı       Örcem Tekstil Kendi Bünyesinde Olulturmuş Olduğu ARGE Departmanı ile birlikte Modanın Trend Renkleri, modelleri ve desenleri ile Geliliştdiği ürün çeşitliliğini siz değerli müşterilerimize sunmaya devam ediyor

Geçmişimiz ve Bugün

      Örcem Tekstil 47.Yıl       Örcem Tekstil 47 yıl önce Halit Kulüp İle Başalayan Çalışmalarını Bugun Daha da Buyuterek Geçmişten aldığı feyzle gururla bugunlere gelmiş dokuma alanında  en İyiler arasında yerini almıştır .

47. Yıl Örcem Tekstil

      Örcem Tekstil       Örcem Tekstil 47 yıl önce Halit Kulüp İle Başalayan Çalışmalarını Bugün Daha da Büyüterek Geçmişten aldığı feyzle gururla bugünlere gelmiş dokuma alanında en İyiler arasında yerini almıştır ..

Müşterilerimiz

      Tedarikçisi Olduğumuz Müşterilerimiz       Birlikte çalıştığı ve her birini Aile bireyi olarak gorduğu yüzlerce Müşterisi ile ile birlikte milyonlarca Kadının Başında taşıdığı Bir Markalar zinciri ile Anılıyor olmanın haklı gurunu yaşamaktadır..

Örcem Tekstil

      Yeni Haberlerimiz      Örcem Teksitil Birlikte çalıştığı ve her birini Aile bireyi olarak gorduğu yüzlerce Müşterisi ile ile birlikte milyonlarca Kadının Başında taşıdığı Bir Markalar zinciri ile Anılıyor olmanın haklı gurunu yaşamaktadır Örcem Teksitil Birlikte çalıştığı ve her birini Aile bireyi olarak gorduğu yüzlerce Müşterisi ile birlikte milyonlarca Kadının Başında taşıdığı Bir Markalar zinciri ile Anılıyor Olmanın haklı gurunu yaşamaktadır.

Örcem Tekstil Son Gelişmeler

      Makina Kulvarı ve Üretim İçin Yeniliklerimiz      Örcem Teksitil Birlikte çalıştığı ve her birini Aile bireyi olarak gorduğu yüzlerce Müşterisi ile ile birlikte milyonlarca Kadının Başında taşıdığı Bir Markalar zinciri ile Anılıyor olmanın haklı gurunu yaşamaktadır.  

Şifon

      Tedarikçisi Olduğumuz Müşterilerimiz Örcem Teksitil Birlikte çalıştığı ve her birini Aile bireyi olarak gördüğü yüzlerce Müşterisi ile ile birlikte milyonlarca Kadının Başında taşıdığı Bir Markalar zinciri ile Anılıyor olmanın haklı gurunu yaşamaktadır.